İyul ayı üçün nazirlərin qəbul günləri açıqlandı – SİYAHIbackend

İyul ayı üçün nazirlərin qəbul günləri açıqlandı - SİYAHI

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin iyul ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

KONKRET.az xəbər verir ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

S/n Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu Qəbulun keçirildiyi

gün

Şamaxı Şamaxı, Qobustan, Ağsu, İsmayıllı Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 01
İsmayıllı İsmayıllı, Ağsu Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

01
Qobustan Qobustan, Şamaxı Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

Səfər Mehdiyev

01
İmişli İmişli, Saatlı, Sabirabad, Cəbrayıl Baş prokuror

Kamran Əliyev

05
Ağsu Ağsu, İsmayıllı Ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

06
Naftalan Naftalan, Goranboy, Xocalı “Azərişıq ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

07
Yevlax Yevlax, Mingəçevir Fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

08
Şamaxı Şamaxı, Qobustan, Ağsu, İsmayıllı Dini Qurumlarla İşüzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

08
Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik DövləŞəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

08
10. Bərdə Bərdə, Tərtər Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

08
11. Beyləqan Beyləqan, Füzuli, Xocavənd Gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

09
12. Gəncə Gəncə, Samux, Kəlbəcər Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli 13
13. Şirvan Şirvan, Hacıqabul “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

13
14. Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli İqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

14
15. Şəki Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən, Oğuz, Qəbələ Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırışüzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

14
16. Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy “Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

14
17. Tovuz Tovuz, Qazax, Ağstafa, Gədəbəy Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

15
18. Qazax Qazax, Ağstafa, Tovuz Ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev 15
19. Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev 15
20. Salyan Salyan, Neftçala, Biləsuvar Baş prokuror

Kamran Əliyev

19
21. Tərtər Tərtər, Bərdə Kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

19
22. Qəbələ Qəbələ, Oğuz Mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

21
23. Şirvan Şirvan, Hacıqabul “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

21
24. Quba Quba, Qusar Energetika naziri

Pərviz Şahbazov

22
25. Lənkəran Lənkəran, Astara, Lerik, Masallı, Yardımlı, Cəlilabad Təhsil naziri

Emin Əmrullayev

22
26. Cəlilabad Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

22
27. Bərdə Bərdə, Tərtər İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

22
28. Mingəçevir Mingəçevir, Yevlax, Ağdaş Baş prokuror

Kamran Əliyev

28
29. Qobustan Qobustan, Şamaxı Əmək vəəhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

29

Bir cavab yazın

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir.

*

*

*